top of page
ssj_v2.png

Informace pro žáky ke školnému

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci, díky opatřením vlády probíhá již 6 týdnů výuka na naší škole „na dálku". Za tu dobu udělali jak vyučující, tak žáci velké množství práce a zdokonalili se v používání digitálních technologií.

V uplynulých dnech jsme se snažili spojit s žáky, kteří měli problémy, a hledali jsme způsoby, jak toto období bez většího stresu překlenout. V reakci na množící se dotazy bychom Vás chtěli informovat, že školné se nadále platí. Uvědomujeme si, že v tomto složitém období jste možná řešili daleko důležitější věci. Proto Vám v případě dlužného školného poplatky a penále navzdory podepsané Smlouvě o výuce samozřejmě odpustíme.


Školné je momentálně možné hradit převodem na účet u Raiffeisenbank (č. účtu 606467641/5500) a nově také České spořitelny (č. účtu 5724030339/0800) nebo vkladem hotovosti na jakékoliv pobočce Raiffeisenbank a České spořitelny. Z důvodu uzavření školy je momentálně platba na ekonomickém oddělení nedostupná.

V případě, že Vás koronavirová krize zasáhla, můžete si požádat o splátkový kalendář a rozložit tak platby za školné do delšího časového období. Pokud máte o tuto možnost zájem, kontaktujte prosím co nejdříve náš ekonomický úsek na emailu ekonom@skolacb.cz, který s Vámi domluví všechny podrobnosti a případně Vám poradí s vyplněním formuláře. Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že žáci končících ročníků by měli případný dluh uhradit do data konání maturitních/závěrečných zkoušek.


Jsme otevřeni Vašim dotazům a připomínkám, neváhejte nás kontaktovat na emailu svepes@skolacb.cz


S pozdravem Mgr. Václav Švepeš, Ph.D., v.r. zástupce ředitelky školyComments


Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page