top of page
ssj_v2.png

Co dělat když... pomůcka pro žáky k výuce na dálku

Máte otázky k výuce z domova? Podívejte se na následující FAQ.


- Jsem nemocná/ý

o Pokud bude žák nemocný, pošle třídnímu učiteli omluvenku od lékaře nebo z omluvného listu, aby bylo zřejmé, že nemůže všechny úkoly v daném týdnu vykonat. O náhradní práci nebo o datu k doplnění zadané práce rozhodne vyučující daného předmětu. Pozor, žák, který je nemocný má klasickou absenci, stejně jako v případě, kdyby nechodil do školy.


- Nevím přístupové údaje

o Přístupové údaje do Bakalářů, třídního emailu a Edubase má k dispozici třídní učitel. Na vyžádání Vám je předá


- Nechápu zadaný úkol nebo potřebuji poradit

o Kontaktuji vyučujícího, který Vám vše jistě rád přiblíží. Prosím myslete na to, že vyučující by Vám měl být k dispozici max. 8 hod. denně, nikoliv 24 hodin.


- Nesplním zadanou práci

o Neodevzdání zadaného úkolu znamená hodnocení známkou 5. Pokud je žák nemocný, je hodnocen známkou N. V obou případech platí pravidla pro doplňování a opravování prací


- Chci si některou práci opravit

o Pokud si chcete úkol opravit, postupujte po dohodě s vyučujícím. Vzhledem k velkému množství prací, které musí vyučující za týden zpracovat, ovšem nebude možné dané úkoly opravovat opakovaně. Vyučující také může navrhnout jinou formu opravy, například rozšířenou práci v dalším zadaném úkoluComments


Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page