top of page
ssj_v2.png

Soutěž v psaní na klávesnici


Dne 26. 2. 2019 bylo završeno školní kolo soutěže v psaní na klávesnici. V průběhu února probíhalo ve všech třídách v rámci písemné a elektronické komunikace (písemné korespondence) měření 10 minutových opisů. Podle dosaženého počtu čistých úhozů za minutu pak byli 3 nejlepší z každého ročníku pozváni na společné vyhlášení výsledků. Vzájemně tak měli možnost poznat, kdo patří v jednotlivých třídách mezi nejlepší písaře a písařky. A protože se jednalo o soutěž, nemohly chybět ani diplomy a ceny. A nejlepší výsledek? Letos bylo studentem 1. ročníku nástavbového studia dosaženo krásných 388,0 čistých úhozů/min! Absolutním vítězem školního kola se tak stal Felix Osmanov z N1.A. Uznání si však zaslouží všichni, kteří se na předních příčkách umístili. Výhercům gratulujeme a přejeme mnoho zdaru i v případných dalších soutěžích.

Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page