top of page
ssj_v2.png

Teplákový den


Dne 16. 1. 2018 se na naší škole uskutečnila další akce v rámci projektu Hrdá škola. Tentokrát se jednalo o tzv. Teplákový den. Velká část studentů, studentek i vyučujících v ten den zcela netradičně oblékla tepláky či celé teplákové soupravy.

Kromě pocitu jisté sounáležitosti se objevovaly i pozitivní ohlasy ve smyslu: „Cítím se jako doma,“ „Dneska je to fakt pohoda,“ „Super, i učitelé mají tepláky.“

Osoby s podobným, tj. teplákovým, outfitem se na chodbách zdravily s potutelným, šibalským či zářivým úsměvem. Větu: „Paní učitelko, máte moc pěkné tepláky,“ taky leckterá vyučující slyšela za svou praxi vůbec poprvé.

Den to byl vskutku netradiční a svým způsobem zvláštní, především však opravdu originální. Každopádně to bylo zase něco, co jsme mohli dělat všichni společně – jako jedna škola.

Mgr. Brigita Jindrlová, Mgr. Pavlína Šustrová

Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page