V pondělí 5.10. 2020 do školy!

Výuka není od 5. 10. 2020 přerušena:

Dobrá zpráva pro všechny žáky i pedagogy školy. Vzhledem k zelené barvě svítící na semaforu Jihočeského kraje bude až do odvolání výuka probíhat v běžném režimu s omezením TV.

Výuka pokračuje se stávajícími opatřeními dle platného rozvrhu.


Podrobnosti naleznete níže:

"V krajích, které jsou podle platného semaforu zelené – Jihočeský, Liberecký, Královéhradecký a Olomoucký kraj – dochází k omezení provozu škol s výjimkou mateřských škol, a dále školských zařízení podle školského zákona a vysokých škol podle zákona o vysokých školách tak, že součástí vzdělávání není zpěv a sportovní činnosti, s výjimkou prvního stupně základního vzdělávání v základní škole." https://www.mzcr.cz/tiskove-centrum-mz/vlada-od-5-rijna-omezuje-hromadne-akce-omezeni-cekaji-i-stredni-vyssi-a-vysoke-skoly/, 1. 10. 2020

Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square

KONTAKT

Mob: +420 732 348 990

Tel: +420 386 354 440

Email: svepes@skolacb.cz

ADRESA

Jeronýmova 28/22
České Budějovice

370 01

Škola spolupracuje s webem www.stredniskoly.cz

  • Facebook
  • Twitter