top of page
ssj_v2.png

V pondělí 5.10. 2020 do školy!

Výuka není od 5. 10. 2020 přerušena:

Dobrá zpráva pro všechny žáky i pedagogy školy. Vzhledem k zelené barvě svítící na semaforu Jihočeského kraje bude až do odvolání výuka probíhat v běžném režimu s omezením TV.

Výuka pokračuje se stávajícími opatřeními dle platného rozvrhu.


Podrobnosti naleznete níže:

"V krajích, které jsou podle platného semaforu zelené – Jihočeský, Liberecký, Královéhradecký a Olomoucký kraj – dochází k omezení provozu škol s výjimkou mateřských škol, a dále školských zařízení podle školského zákona a vysokých škol podle zákona o vysokých školách tak, že součástí vzdělávání není zpěv a sportovní činnosti, s výjimkou prvního stupně základního vzdělávání v základní škole." https://www.mzcr.cz/tiskove-centrum-mz/vlada-od-5-rijna-omezuje-hromadne-akce-omezeni-cekaji-i-stredni-vyssi-a-vysoke-skoly/, 1. 10. 2020

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page