top of page
ssj_v2.png

Projekt DIGITALIZUJEME ŠKOLU

Naše škola opět využila možnosti dotačního programu v rámci NPO a získala dotaci na prevenci digitální propasti a nákup digitálních technologií do výuky. Věříme, že investované prostředky pomohou našim žákům k rozvoji informatického myšlení, digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.


Na co se můžou naši žáci těšit?

na výukovou sestavu ozobotů, digitální pomůcky na výuku mechaniky a elektrických obvodů, 3D skener, brýle na VR, software Adobe Creative Cloud a další pomůcky na výuku všeobecně vzdělávacích a odborných předmětů.

V rámci prevence digitální propasti také máme nové počítače určené k zapůjčení našim žákům.
digipomucky 2023
.pdf
Stáhnout PDF • 184KB

コメント


Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page