top of page
ssj_v2.png

Pedagog v dobách koronavirových

Již dva týdny probíhá výuka na naší škole "na dálku". Ve škole se prozatím nastavil systém, který se stále snažíme zdokonalovat a poskytnout tak žákům co nejlepší podmínky pro vzdělávání. V této nové situaci to ovšem nejsou jen žáci, kteří museli navyknout na nový režim, ale také pedagogové. Jejich práce je nyní opravdu náročná a zaslouží uznání, protože v minulých týdnech u nich nahradil tabule a dataprojektory nový denním společník - počítač, email a rozličné komunikátory.

Závěrem bych rád za celý pedagogický sbor našim žákům poděkoval. Drtivá většina z nich zodpovědně pracuje, komunikuje, snaží se plnit všechny úkoly, připojovat se v zadané časy a využívat zcela nové technologie.

Hlavně zdraví přeje

Švepeš V.

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page