Vyhledat
  • web web

Pedagog v dobách koronavirových

Již dva týdny probíhá výuka na naší škole "na dálku". Ve škole se prozatím nastavil systém, který se stále snažíme zdokonalovat a poskytnout tak žákům co nejlepší podmínky pro vzdělávání. V této nové situaci to ovšem nejsou jen žáci, kteří museli navyknout na nový režim, ale také pedagogové. Jejich práce je nyní opravdu náročná a zaslouží uznání, protože v minulých týdnech u nich nahradil tabule a dataprojektory nový denním společník - počítač, email a rozličné komunikátory.

Závěrem bych rád za celý pedagogický sbor našim žákům poděkoval. Drtivá většina z nich zodpovědně pracuje, komunikuje, snaží se plnit všechny úkoly, připojovat se v zadané časy a využívat zcela nové technologie.

Hlavně zdraví přeje

Švepeš V.

143 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 9.9.2020

Vážení rodiče, milí žáci, ve středu 9.9.2020 vyhlašuje ředitelka školy ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky nematuritních ročníků (třídy 1.-3. roč. OA a LY, 1. roč. NS, třída U1B a U2A) z důvodu konání maturitní

Rozpis ústní části MZ Podzim 2020

Vážení žáci, na Vaše emaily byly odeslány informace o ústní části MZ, které se uskuteční 9.9.2020. Pokud potřebujete další informace, obracejte se prosím s dotazy na email svepes@skolacb.cz Přejeme vš

KONTAKT

Mob: +420 732 348 990

Tel: +420 386 354 440

Email: svepes@skolacb.cz

ADRESA

Jeronýmova 28/22
České Budějovice

370 01

Škola spolupracuje s webem www.stredniskoly.cz

  • Facebook
  • Twitter