Vyhledat
  • web web

Co dělat když... pomůcka pro žáky k výuce na dálku

Aktualizace: bře 15

Máte otázky k výuce z domova? Podívejte se na následující FAQ.


- Jsem nemocná/ý

o Pokud bude žák nemocný, pošle třídnímu učiteli omluvenku od lékaře nebo z omluvného listu, aby bylo zřejmé, že nemůže všechny úkoly v daném týdnu vykonat. O náhradní práci nebo o datu k doplnění zadané práce rozhodne vyučující daného předmětu. Pozor, žák, který je nemocný má klasickou absenci, stejně jako v případě, kdyby nechodil do školy.


- Nevím přístupové údaje

o Přístupové údaje do Bakalářů, třídního emailu a Edubase má k dispozici třídní učitel. Na vyžádání Vám je předá


- Nechápu zadaný úkol nebo potřebuji poradit

o Kontaktuji vyučujícího, který Vám vše jistě rád přiblíží. Prosím myslete na to, že vyučující by Vám měl být k dispozici max. 8 hod. denně, nikoliv 24 hodin.


- Nesplním zadanou práci

o Neodevzdání zadaného úkolu znamená hodnocení známkou 5. Pokud je žák nemocný, je hodnocen známkou N. V obou případech platí pravidla pro doplňování a opravování prací


- Chci si některou práci opravit

o Pokud si chcete úkol opravit, postupujte po dohodě s vyučujícím. Vzhledem k velkému množství prací, které musí vyučující za týden zpracovat, ovšem nebude možné dané úkoly opravovat opakovaně. Vyučující také může navrhnout jinou formu opravy, například rozšířenou práci v dalším zadaném úkolu86 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 9.9.2020

Vážení rodiče, milí žáci, ve středu 9.9.2020 vyhlašuje ředitelka školy ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky nematuritních ročníků (třídy 1.-3. roč. OA a LY, 1. roč. NS, třída U1B a U2A) z důvodu konání maturitní

Rozpis ústní části MZ Podzim 2020

Vážení žáci, na Vaše emaily byly odeslány informace o ústní části MZ, které se uskuteční 9.9.2020. Pokud potřebujete další informace, obracejte se prosím s dotazy na email svepes@skolacb.cz Přejeme vš

KONTAKT

Mob: +420 732 348 990

Tel: +420 386 354 440

Email: svepes@skolacb.cz

ADRESA

Jeronýmova 28/22
České Budějovice

370 01

Škola spolupracuje s webem www.stredniskoly.cz

  • Facebook
  • Twitter