Vyhledat
  • web web

Soutěž v psaní na klávesnici


Dne 26. 2. 2019 bylo završeno školní kolo soutěže v psaní na klávesnici. V průběhu února probíhalo ve všech třídách v rámci písemné a elektronické komunikace (písemné korespondence) měření 10 minutových opisů. Podle dosaženého počtu čistých úhozů za minutu pak byli 3 nejlepší z každého ročníku pozváni na společné vyhlášení výsledků. Vzájemně tak měli možnost poznat, kdo patří v jednotlivých třídách mezi nejlepší písaře a písařky. A protože se jednalo o soutěž, nemohly chybět ani diplomy a ceny. A nejlepší výsledek? Letos bylo studentem 1. ročníku nástavbového studia dosaženo krásných 388,0 čistých úhozů/min! Absolutním vítězem školního kola se tak stal Felix Osmanov z N1.A. Uznání si však zaslouží všichni, kteří se na předních příčkách umístili. Výhercům gratulujeme a přejeme mnoho zdaru i v případných dalších soutěžích.


262 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 9.9.2020

Vážení rodiče, milí žáci, ve středu 9.9.2020 vyhlašuje ředitelka školy ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky nematuritních ročníků (třídy 1.-3. roč. OA a LY, 1. roč. NS, třída U1B a U2A) z důvodu konání maturitní

Rozpis ústní části MZ Podzim 2020

Vážení žáci, na Vaše emaily byly odeslány informace o ústní části MZ, které se uskuteční 9.9.2020. Pokud potřebujete další informace, obracejte se prosím s dotazy na email svepes@skolacb.cz Přejeme vš

KONTAKT

Mob: +420 732 348 990

Tel: +420 386 354 440

Email: svepes@skolacb.cz

ADRESA

Jeronýmova 28/22
České Budějovice

370 01

Škola spolupracuje s webem www.stredniskoly.cz

  • Facebook
  • Twitter