Vyhledat
  • web web

Teplákový den


Dne 16. 1. 2018 se na naší škole uskutečnila další akce v rámci projektu Hrdá škola. Tentokrát se jednalo o tzv. Teplákový den. Velká část studentů, studentek i vyučujících v ten den zcela netradičně oblékla tepláky či celé teplákové soupravy.

Kromě pocitu jisté sounáležitosti se objevovaly i pozitivní ohlasy ve smyslu: „Cítím se jako doma,“ „Dneska je to fakt pohoda,“ „Super, i učitelé mají tepláky.“

Osoby s podobným, tj. teplákovým, outfitem se na chodbách zdravily s potutelným, šibalským či zářivým úsměvem. Větu: „Paní učitelko, máte moc pěkné tepláky,“ taky leckterá vyučující slyšela za svou praxi vůbec poprvé.

Den to byl vskutku netradiční a svým způsobem zvláštní, především však opravdu originální. Každopádně to bylo zase něco, co jsme mohli dělat všichni společně – jako jedna škola.

Mgr. Brigita Jindrlová, Mgr. Pavlína Šustrová


47 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ředitelské volno 9.9.2020

Vážení rodiče, milí žáci, ve středu 9.9.2020 vyhlašuje ředitelka školy ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky nematuritních ročníků (třídy 1.-3. roč. OA a LY, 1. roč. NS, třída U1B a U2A) z důvodu konání maturitní

Rozpis ústní části MZ Podzim 2020

Vážení žáci, na Vaše emaily byly odeslány informace o ústní části MZ, které se uskuteční 9.9.2020. Pokud potřebujete další informace, obracejte se prosím s dotazy na email svepes@skolacb.cz Přejeme vš

KONTAKT

Mob: +420 732 348 990

Tel: +420 386 354 440

Email: svepes@skolacb.cz

ADRESA

Jeronýmova 28/22
České Budějovice

370 01

Škola spolupracuje s webem www.stredniskoly.cz

  • Facebook
  • Twitter