Den školy – 15. 11. 2017 – akce „Trička“

posted in: Nezařazené | 0

V rámci projektu Hrdá škola se ve středu 15. 11. 2017 uskutečnil tzv. Den školy. Události předcházela úterní akce „Trička“, během které dostala každá třída prostor k vytvoření návrhu na třídní/školní tričko dle vlastní fantazie.

Výsledné práce jsou skutečně různorodé, zobrazují např. název školy, třídu, často i jména studentů, předměty charakterizující jednotlivé třídy, nástroje typické pro vyučované obory, ale také třeba oblíbené výroky učitelů.

V jednotlivých třídách na tričkách pracovaly větší či menší týmy. V týmovém duchu se pokračovalo i v Den školy. Všechna trička byla očíslována a ve spolupráci s panem školníkem a dobrovolnicemi z N2.A vyvěšena ve vstupní hale. Každá třída získala jeden hlasovací lístek pro zápis svých tří tipů. Studenti se tedy museli v rámci třídy shodnout a vybrat trička, která se jim líbí nejvíce.

V odpoledních hodinách pak proběhlo vyhlášení výsledků. V hale se v tu dobu sešla téměř celá škola. První místo obsadila třída LA3.A (tričko č. 9) s počtem 11 hlasů. Druhé místo získala třída LA4.A (tričko č. 3) s počtem 6 hlasů. Třetí místo se shodným počtem 3 hlasů patřilo hned čtyřem třídám – N2.A (č. 4), U3.B (č. 7), LA2.B (č. 11) a LA3.B (č. 12).

Poděkování za účast však rozhodně patří všem, kteří se zapojili! Každé tričko je něčím výjimečné, stejně jako je výjimečná třída, která ho vyrobila.

Mgr. Pavlína Šustrová, Mgr. Brigita Jindrlová

K-Tricka K-trička_práce K-hlasování